Pon: 18.30 -19.30 grupa 1, 19.30 - 21.00 grupa 2

Wt: 18.30 -20.00 siłownia, 19.30- 21.30 dorośli

Śr : 18.00- 19.00 grupa 1, 19.00-20.30 grupa 2

Pt : 18.00- 19.30 grupa 1 i 2, 19.30- 21.30
dorośli

Ogólnopolski Turniej Badmintona Seniorów w Katowicach
14.01.2018
W dniu 13 stycznia 2018 r., w Katowicach, odbył się pierwszy w tym roku kwalifikowany krajowy turniej badmintona seniorów - "Od juniora do seniora" 50 lat AZS UŚ Katowice . W turnieju wzięło udział 84 zawodników.
Zawodnicy z klubu STB Energia Lubliniec zdobyli na turnieju 6 medali.
Nasza para deblowa Andrzej Turowski / Grzegorz Pradela wywalczyła pierwsze miejsce w kategorii MD 50+. Srebrny medal zdobyła Sonia Wachowska grając razem z Bożeną Wołkowycką w grze podwójnej kobiet WD 45 +. Nasza para deblowa Iwona Ostrowska / Elżbieta Kołtuńska zdobyła brąz w grze podwójnej kobiet WD 45+. Iwona Ostrowska wywalczyła także trzecie miejsce w grze mieszanej XD 50+, grając razem z Dariuszem Kraszewskim z Łodzi.
Gratulacje dla medalistów i podziękowania za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.