Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum


Uwaga w tym tygodniu zmiany w treningach!!!
26.02.2012
Plan treningów
Poniedziałek
18.00 - 19.00 Nanospeed RSL
19.00 - 20.00 Artengo Victor

Wtorek indywidualny 18.30-20.00

Środa
19.00 - 21.00 Artengo Victor

Piątek !!!! wyjątkowo zmiana
17.00 - 18.00 Nanospeed RSL
18.00 - 20.00 Rejonowe zawody szkół podstawowych i gimnazjów ( 2 osobowe reprezentacje poszczególnych szkół)

Dorośli wg planu


Grand Prix Dąbrowy Górniczej
26.02.2012
W sobotę, 3 marca zawodnicy STB Energii Lubliniec pojadą na Grand Prix Dąbrowy Górniczej:

Aleksandra Ptak
Anna Czempik
Magdalena Zając
Jagoda Skindzier
Mateusz Łebek
Marcel Fischer
Bartłomiej Babij


Turniej singlowy w Częstochowie
20.02.2012
Na kolejnym turnieju z cyklu Grand Prix Regionu częstochowskiego - gry pojedyncze , zawodnicy STB Energii Lubliniec zdobyli:

I miejsce - Jan Kaczmarczyk
III miejsce - Piotr Górecki
VI miejsce - Grzegorz Pradela


Treningi 20 luty - 24 luty
19.02.2012
poniedziałek
18.00 - 19.00 Nanospeed RSL
19.00 - 20.00 Artengo Victor

wtorek
18.30 - 20.00 trening indywidualny ( Szymańska, Foryta,Wachowski)

Środa
18.00 - 19.00 Nanospeed RSL
19.00 - 19.30 RSL
19.30 - 21.00 Artengo Victor

Piątek
18.00 - 19.00 Nanospeed RSL
19.00 - 20.00 Turniej - wyłonienie 2 osobowych reprezentacji szkół podstawowych i gimnazjów do dalszych eliminacji (rejonowych), które odbędą się 2 marca


sobotnie turnieje
19.02.2012
W sobotę 18 lutego, na Krajowym Turnieju Seniorów w Pszczynie debel Adam Prasołek i Tomasz Dąbek zdobyli III miejsce!!!
Gratulacje debiutu na podium w zawodach krajowych i pierwszych punktów na liście klasyfikacyjnej :) !!!

Na krajowym Turnieju w Strzelcach Opolskich , na który zawodnicy pojechali w okrojonym składzie ( Agnieszka Foryta w szpitalu jeszcze złapała infekcję i nie pojechała na turniej) wystąpiło 3 zawodników STB Energii Lubliniec.

W Strzelcach po raz pierwszy Opolski Związek Badmintona zorganizował zawody krajowe - i był to debiut bardzo udany.
Strzelce przyjęły bardzo gościnnie wszystkich zawodników i trenerów.Na uroczystym otwarciu turnieju byli wszyscy miejscy oficjele.Ponownie przyjechali wieczorem, aby wręczyć okazałe puchary i dyplomy.
Ponadto każdy klub dostał pamiątkowe upominki ze Strzelec, a Trenerzy zostali ugoszczeni pysznymi ciastami.
W tamtejszym klubie rodzice zawodników bardzo intensywnie włączają się w pracę na rzecz klubu. Mamy upiekły ciasta i zorganizowały poczęstunek, przez cały turniej ( od 9.00 do 20.00) rodzice strzeleckich zawodników byli aktywnymi kibicami, oczywiście zwłaszcza dopingując zawodników strzeleckiego klubu.

Wyniki:
gra pojedyncza młodziczek:
I miejsce - Hanna Szymańska

gra podwójna
III miejsce - Hanna Szymańska , Julia Wysocka( Wrocław)

gra podwójna juniorów
III miejsce - Katarzyna Mysłek ( Kolejarz Częstochowa) Dawid Ziarniak

Gratulacje dla zawodników



turnieje
12.02.2012

18 lutego na Krajowy Turniej Młodzików i Juniorów do Strzelec Opolskich jadą:

Agnieszka Foryta Hanna Szymańska Jędrzej Wachowski Dawid Ziarniak


18 lutego na Krajowy Turniej seniorów jadą: Adam Prasołek i Tomasz Dąbek





treningi 13-17 luty
12.02.2012
poniedziałek
18.00 - 19.00 Nanospeed RSL
19.00 - 20.00 Artengo Victor

wtorek
18.30 - 20.00 trening indywidualny ( Szymańska, Foryta,Wachowski)

Środa
18.00 - 19.00 Nanospeed RSL
19.00 - 19.30 RSL
19.30 - 21.00 Artengo Victor

Piątek
18.00 - 19.00 Nanospeed RSL
19.00 - 20.00 Artengo Victor



grupy
12.02.2012
grupa I "Nanospeed"

Bodzioch Paulina
Budzik Olga
Mandala Weronika
Maszkowska Julia
Maruszczyk Julia
Maruszczyk Zuzanna
Mitek Karolina
Najgebauer Martyna
Ochman Maja
Ochman Natalia
Pogodzińska Oliwia
Sobczyk Bożena
Gerhards Maciej
Kompała Dawid
Mandala Arkadiusz
Rudzki Michał
Siwiaszczyk Daniel

grupa II "RSL"

Dyla Marta
Kwiatkowska Eliza
Luban Zuzanna
Radzioch Aleksandra
Wysłucha Milena
Ziółek Zuzanna
Dombek Adam
Sosnowski Szymon
Świerczok Jan
Świerczok Kacper
Weber Arkadiusz

grupa III "Artengo"

Czempik Anna
Kwiatkowska Eliza
Skindzier Jagoda
Zając Magdalena
Babij Bartłomiej
Becelewski Michał
Fischer Marcel
Klimont Paweł
Łebek Mateusz
Wieczorek Kacper

grupa IV "Victor"

Foryta Agnieszka
Ptak Aleksandra
Szymańska Hanna
Idzikowski Patryk
Ptak Bartosz
Wachowski Jędrzej
Ziarniak Dawid




Srebro i brąz na preferowanym krajowym turnieju
12.02.2012

Na bardzo silnie obsadzonym Preferowanym Krajowym Turnieju Młodzików w Suchedniowie zawodniczki STB Energii Lubliniec wywalczyły srebro i brąz !!!

Wyniki:
gra podwójna młodziczek

II miejsce Agnieszka Foryta Hanna Szymańska
III miejsce - Aleksandra Ptak Wiktoria Adamek( UKS Dąbrowa Górnicza)

gra pojedyncza
miejsca V - VIII - Agnieszka Foryta

Wejście do finału debla młodziczek było bardzo emocjonujące : w 3 secie dziewczyny przegrywały 12- 18, i po niesamowitej końcówce ( 8 punktów zdobytych po kolei) zwyciężyły w tie breaku 21-19 !!!! powodując u trenerki palpitacje serca.... :)

Poza badmintonowymi umiejętnościami młodziczki przejawiły talent kulinarny - była pyszna jajecznica ( do wyboru : na boczku, na szynce, lekko ścięta, mocno ścięta), chłopcy nakryli do stołu :)
Podziękowania dla Tomasza Wachowskiego za transport zawodników :)



Dwudniowy Krajowy Turniej w Suchedniowie
6.02.2012
Piątka zawodników STB Energii wyjeżdża w piątek 10 lutego na dwudniowy turniej do Suchedniowa. Jest to bardzo silnie obsadzony i wysoko punktowany turniej ( kategoria - preferowany).

STB Energię Lubliniec będą reprezentować:
młodziczki : Hanna Szymańska, Aleksandra Ptak i Agnieszka Foryta
junior młodszy : Jędrzej Wachowski
junior : Dawid Ziarniak



Turniej wojewódzki i turniej krajowy
6.02.2012
Mimo siarczystego mrozu, w sobotę, 4 lutego, na lubliniecką halę sportową dojechały wszystkie wcześniej zgłoszone ekipy z Pszczyny, Częstochowy, Blachowni, Dąbrowy Górniczej, Bierunia.

W turnieju wzięło udział 13 zawodników STB Energii Lubliniec
Wyniki:

III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjny Młodzików

II miejsce - Hanna Szymańska
III miejsce - Aleksandra Ptak
IV miejsce - Agnieszka Foryta
VII- VIII - Jagoda Skindzier

Dodatkowy Turniej Krajowy Juniorzy
II miejsce - Dawid Ziarniak
IV miejsce - Jędrzej Wachowski
V- VI miejsce - Bartosz Ptak
VII - VIII miejsce - Patryk Idzikowski

gra podwójna
II miejsce - Dawid Ziarniak/ Filip Stępniak (Plesbad Pszczyna)
III miejsce - Jędrzej Wachowski/Bartłomiej Parysz (UKS Unia Bieruń)

Debiut w turnieju wojewódzkim zaliczyła Eliza Kwiatkowska.



Grand Prix w Częstochowie
6.02.2012
W niedzielę, 5 lutego, odbyła się kolejna edycja turnieju grand prix regionu częstochowskiego - deble.
Klub STB Energię reprezentowało aż 12 zawodników

wyniki:
II miejsce - Barbara Jaskólska, Piotr Górecki
III miejsce - Magdalena Lisek, Adam Prasołek
IV miejsce - Agnieszka Rolak, Grzegorz Pradela
V miejsce - Danuta Foryta, Tomasz Dąbek

Debel Mirosław Ziarniak /Jacek Osadnik oraz Jan Kaczmarczyk/Wojciech Borzęcki zajął odpowiednio VII i VIII miejsce.


Przerwa w treningach
6.02.2012
W drugim tygodniu ferii zimowych przerwa w treningach dla dzieci i młodzieży - ferie !!!!

Dorośli treningi wg planu.


turniej na zakończenie ferii
6.02.2012

Turniej grup Nanospeed i RSL przebiegał w 3 grupach
wyniki:
I grupa
I miejsce - Jan Świerczok
II miejsce - Julia Maruszczyk
III miejsce - Natalka Ochman

II grupa
I miejsce - Maja Ochman
II miejsce - Julia Maszkowska
III miejsce -Paulina Bodzioch

III grupa
I miejsce - Eliza Kwiatkowska
II miejsce - Kacper Świerczok
III miejsce - Zuzanna Ziółek

Grupa Artengo i Victor została podzielona na 3 grupy turniejowe
I grupa
I miejsce - Michał Becelewski
II miejsce - Bartłomiej Babij
III miejsce - Marcel Fischer

II grupa
I miejsce - Hanna Szymańska
II miejsce - Aleksandra Ptak
III miejsce - Agnieszka Foryta

III grupa
I miejsce - Dawid Ziarniak
II miejsce - Jędrzej Wachowski
III miejsce - Patryk Idzikowski

Zwycięzcy dostali medale, dyplomy i nagrody.



4 luty wojewódzki i krajowy turniej w Lublińcu
3.02.2012
W sobotę, 4 lutego na lublinieckiej hali odbędzie się III Wojewódzki Turniej Kwalifikacyjne Młodzików oraz Dodatkowy Krajowy Turniej Juniorów.
W turnieju weźmie udział 13 zawodników STB Energii Lubliniec:

Młodzicy:
Eliza Kwiatkowska
Jagoda Skindzier
Magdalena Zając
Anna Czempik
Aleksandra Ptak
Agnieszka Foryta
Hanna Szymańska

Marcel Fischer
Bartłomiej Babij

Juniorzy:
Jędrzej Wachowski (wystartuje w starszej kategorii wiekowej)
Dawid Ziarniak
Patryk Idzikowski
Bartosz Ptak

Początek turnieju sobota 9.30


Turniej na zakończenie Ferii zimowych
3.02.2012

Dziś (piątek 3 lutego) zapraszamy na turniej na zakończenie zajęć prowadzonych w ferie zimowe. Będą dyplomy, dla zwycięzców medale i nagrody.


Od poniedziałku przez 3-4 godziny zawodnicy STB trenowali intensywnie, przygotowując się do sobotniego turnieju - III kwalifikacyjnego młodzików i krajowego dodatkowego juniorów. Przed jutrzejszym turniejem ostatnim sprawdzianem formy będzie dzisiejszy turniej przeznaczony dla wszystkich uczestników zajęć.

od 16.00 do 18.00 na turniej zapraszamy grupy Nanospeed i RSL

od 18.00- 20.00 na turniej zapraszamy grupy Artengo i Victor


problemy ze stroną
3.02.2012
mieliśmy problem ze stroną ( wyczerpaliśmy pojemność) - odmówiła posłuszeństwa.

W najbliższych dniach postaramy się uzupełnić informacje , które zostały utracone.



News management powered by Xpression News