Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum

W piątek 24 lutego nie ma zajęć
20.02.2017
W piątek , 24 lutego nie ma żadnych tren go badmintona. Otrzymaliśmy pismo od dyrektorka liceum , iż związku z turniejem piłki nożnej nie mamy 24 lutego dstepu do hali.

19 Turniej Seniorów Netto Cup w Szczecinie
12.02.2017
Troje zawodników z naszego klubu wzięło wczoraj udział w Ogólnopolskim Turnieju Seniorów Netto Cup w Szczecinie. Tym razem turniej rozegrano w nowej hali sportowej w Policach, a w turnieju wzięło udział ponad 100 zawodników.
Iwona Ostrowska wywalczyła srebrny medal w grze pojedynczej kobiet w kategorii 50 + oraz zdobyła także srebrny medal w grze mieszanej 50, grając razem z Mirosławem Szadkowskim.
Nasza para deblowa Henryk Swoboda - Jacek Osadnik, zajęła drugie miejsce w grze podwójnej w kategorii 55+. Jacek zdobył również brązowy medal w grze pojedynczej mężczyzn w tej samej kategorii.
Gratulacje dla medalistów oraz podziękowania za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.