Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum

W ptiatek 23 lutego nie ma zajęć badmintona
21.02.2018
Uwaga !!! W piątek 23 lutego nie ma zajęć badmintona !!!! Na halę od 17.00 wchodzą piłkarze - nocny halowy turniej !!!

W związku z powyższym -dzieci i młodzież która uczęszcza na zajecia w pt może przyjść na trening dzisiaj 😊
18-19.00 grupa początkująca i średniozaawansowanych
19.00 - 20. 30 grupa zaawansowana

Udany występ naszych zawodników na turnieju w Szczecinie
18.02.2018
W dniach 17-18 lutego, w Szczecinie odbył się XX Ogólnopolski Turniej Badmintona Seniorów BABOLAT CUP 2018. Nasz klub na turnieju reprezentowali Iwona Ostrowska i Jacek Osadnik. W bardzo mocno obsadzonych rozgrywkach nasi zawodnicy zdobyli 3 medale. Jacek Osadnik wywalczył dwa brązowe medale: w grze pojedynczej mężczyzn oraz w grze podwójnej, w kategorii 55+. Iwona Ostrowska zajęła trzecie miejsce w grze podwójnej kobiet, grając razem z Danutą Knoflik ze Szczecina, oraz wywalczyła 4 miejsce w grze mieszanej , grając z Piotrem Borowiec, także ze Szczecina.
W grze pojedynczej, Jacek w swojej grupie najpierw pokonał zawodnika z Nowej Zelandii Petera Robb (21:17, 21:17), potem wygrał w 3 setach z zawodnikiem gospodarzy Mirosławem Muchalskim (18:21, 21:13, 21:11) żeby w końcu przegrać mecz o wyjście z grupy ze zwycięzcą turnieju Zbigniewem Bartosz. W grze podwójnej mężczyzn Jacek zagrał razem z Waldemarem Adamskim z Opola.
Pomimo 9 boisk, w sobotę turniej przeciągnął się do godziny 23:30, a dokończenie rozgrywek odbyło się w niedzielę rano. W turnieju wzięło udział 110 zawodników, w tym 15 zawodników z Niemiec, jeden z Nowej Zelandii i jeden z Mauritiusa.
Gratulacje i podziękowania dla naszych zawodników za reprezentowanie klubu STB Energia na turnieju.

Zebranie sprawozdawczo - wyborcze STB Energia
7.02.2018
Informujemy, członków Społecznego Towarzystwa Badmintona "Energia", że w dniu 20 lutego, 2018 roku, o godzinie 18:30, w Hali Sportowej SZ nr 1 , w Lublińcu, odbędzie się zebranie sprawozdawczo - wyborcze klubu.
Zapraszamy, wszystkich członków STB Energia.