Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum

Udany występ na turnieju Yonex Open Forever Young w Suchednowie.
5.03.2017
W dniu 4 marca, w Suchedniowie , odbył się kolejny ogólnopolski, kwalifikowany turniej badmintona seniorów - Yonex Open Forever Young. W turnieju wzięło udział 130 zawodników.
Nasz klub na turnieju reprezentowali: Barbara Jaskólska, Iwona Ostrowska, Wojciech Borzęcki, Grzegorz Pradela, Henryk Swoboda i Jacek Osadnik.
Puchary i pierwsze miejsce zajęli:
Wojciech Borzęcki, w grze podwójnej mężczyzn , w kategorii MD 65+. Wojciech grał razem z Pawłem Gaszem z Katowic.
Grzegorz Pradela, w grze podwójnej , w kategorii MD 50+. Grzegorz grał razem z Jarosławem Ociepa z Częstochowy.
Barbara Jaskólska, w deblu kobiet w kategorii WD 45+ zajęła drugie miejsce.Tym razem Barbara zagrała razem z Dorotą Gawrońska Popa z Pabianic.
Oprócz srebra, Barbara zdobyła brązowy medal w grze mieszanej XD 40+, grając razem z Kamilem Popławskim z Warszawy.
Nasza para deblowa Henryk Swoboda / Jacek Osadnik zajęła drugie miejsce w grze podwójnej mężczyzn MD 50+, a Jacek dodatkowo wywalczył brązowy medal w grze pojedynczej mężczyzn, w tej samej kategorii.
Dziękujemy zawodnikom za udział w turnieju i gratulujemy zdobytych pucharów i medali.