Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum

Kolejny udany turniej naszych seniorów w Imielinie.
31.03.2019
Prawie 150 zawodników wzięło udział w sobotnim ogólnopolskim turnieju seniorów w Imielinie. Był to już IX Memoriał Pawła Gasza Juniora. Klub STB Energia na turnieju reprezentowali: Danuta Foryta, Iwona Ostrowska, Sonia Wachowska, Wojciech Borzęcki, Jacek Osadnik, Grzegorz Pradela i Andrzej Turowski. Wszyscy zawodnicy wrócili z turnieju z medalami, a niektórzy nawet z dwoma.
Sonia Wachowska z Danutą Foryta zajęły drugie miejsce w grze podwójnej kobiet w kategorii WD 50+. W tej samej kategorii brązowy medal wywalczyła Iwona Ostrowska, która grała razem z zawodniczką z Austrii Reginą Baeuerle. Wojciech Borzęcki zdobył srebrny medal w grze podwójnej mężczyzn w kategorii MD 65+. ,grając razem z Przemysławem Grzeszkowiakiem (MKS Garwolin).
Andrzej Turowski z Grzegorzem Pradela wywalczyli brązowe medale w grze podwójnej mężczyzn w kategorii MD 50+. Grzegorz Pradela grając razem z Danutą Foryta, minimalnie przegrali finał gry mieszanej w kategorii XD 50+ i ostatecznie zajęli drugie miejsce. Sonia Wachowska z Dariuszem Stańko (UKS Aktywna Piątka Przemyśl) zdobyli brąz w grze mieszanej XD 50+. Jacek Osadnik zajął trzecie miejsce w grze pojedynczej w kategorii MS 60+.
Gratulacje dla zawodników za zdobyte medale oraz podziękowania za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.

Srebrny weekend w Suchedniowie.
4.03.2019
Same srebra lublinieckich badmintonistów na Ogólnopolskim turnieju w Suchedniowie :-)
Debel Andrzej Turowski/Grzegorz Pradela srebro w kat.+50
Mikst Danuta Foryta/Grzegorz Pradela srebro w kat.+50
Debel Danuta Foryta/Sonia Wachowska srebro w kat.+45
Mikst Andrzej Turowski / Bożena Wołkowycka( Katowice) srebro w kat.+45

Podsumowujac - 7 srebrnych medali dla zawodników STB Energii Lubliniec podczas XX YONEX FOREVER YOUNG Suchedniów 2019.