Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Dzieci i młodzież przerwa w treningach 30 kwietnia- 4 maja
Widzimy się na treningu 7 maja !!!

Dorosłych zapraszamy w piątek 4 maja na godz.19.30

Udany występ naszych zawodników w Częstochowie
22.04.2018
W sobotę, 21 kwietnia w Częstochowie, odbył się kolejny krajowy turniej badmintona seniorów - XI Jurajski Turniej Seniorów. W zawodach wzięło udział ponad 130 zawodników.
Klub STB Energia na turnieju reprezentowało 9 zawodników i zawodniczek. Do Częstochowy pojechali: Wojciech Borzęcki, Danuta Foryta, Jan Kaczmarczyk, Jacek Osadnik. Iwona Ostrowska, Grzegorz Pradela, Sonia Wachowska, Andrzej Turowski i Mirosław Ziarniak.
Bardzo pechowo turniej rozpoczął się dla Jana Kaczmarczyka, który w drugim meczu singlowym uległ kontuzji i musiał wycofać się z zawodów. Jankowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.
Nasza para deblowa Andrzej Turowski / Grzegorz Pradela wywalczyła złoto w grze podwójnej MD 50 +. Andrzej Turowski z Sonią Wachowską zajęli 3 miejsce w grze mieszanej XD 45+. Bardzo dobrze zagrała nasza para deblowa Danuta Foryta / Sonia Wachowska, która zdobyła srebro w grze podwójnej WD 45+.
Wojciech Borzęcki grając tym razem z Andrzejem Antosiewiczem zajęli 2 miejsce w grze podwójnej MD 70+. Po dwa brązowe medale zdobyli Iwona Ostrowska (w grze mieszanej XD 50+ i w grze podwójnej WD 50+) i Jacek Osadnik (w grze mieszanej XD 50+ i w grze podwójnej MD 55+).
Podziękowania dla zawodników za reprezentowanie naszego klubu na turnieju i gratulacje za wywalczone medale.

8.04.2018
W dniu 7 kwietnia, br. w Bieruniu odbył się kolejny ogólnopolski turniej badmintona seniorów - VIII Memoriał Pawła Gasza. W turnieju wzięło udział prawie 100 zawodników, z 5 krajów. Między innymi z Austrii, Francji, Wietnamu, Rosji i Ukrainy. Nasz klub na turnieju reprezentowali: Iwona Ostrowska, Wojciech Borzęcki, Andrzej Turowski, Grzegorz Pradela i Jacek Osadnik.
W grze podwójnej mężczyzn MD 50+, Andrzej Turowski z Grzegorzem Pradela wywalczyli srebro. Grzegorz Pradela z Iwoną Ostrowską zdobyli III miejsce w grze mieszanej w kategorii XD 50+. Iwona Ostrowska wywalczyła także brązowy medal z grze podwójnej kobiet, w kategorii WD 45+. Tym razem Iwona zagrała z zawodniczką z Austrii – Reginą Bauerle. Jacek Osadnik grając razem z Piotrem Szafrańskim z Pabianic, zdobyli brązowe medale w grze podwójnej mężczyzn MD 55 +. Wojciech Borzęcki wywalczył III miejsce w grze pojedynczej MS 70+.
Gratulacje dla naszych zawodników i podziękowanie za reprezentowanie klubu STB ENERERGIA na turnieju.