Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum

III Powiatowy Turniej " O puchar Starosty"
19.05.2008
III Powiatowy Turniej Badmintona „O puchar starosty” rozstrzygnięty!

Turniej zorganizowany został przez Starostwo Powiatu Lublinieckiego i STB „Energia’” Lubliniec.
W pierwszym dniu turnieju ( 16 maja) rywalizowały dzieci i młodzież. W zmaganiach sportowych wzięło udział 30 uczestników. Wszyscy otrzymali drobne upominki.
Zdobywcy I miejsc zostali ponadto uhonorowani statuetkami i cennymi rakietkami do badmintona. Medale i drobne nagrody otrzymali zawodnicy , którzy wywalczyli II i III miejsce.
W drugim dniu zawodów ( sobotę 17 maja) przystąpili do rywalizacji sportowej dorośli badmintoniści. Turniej został rozegrany systemem pucharowym w kategoriach : singiel, mikst i debel. Wiele meczy rozstrzygał dopiero tie break, a i w dodatkowym secie niejednokrotnie grano na przewagi.

Wyniki poszczególnych kategorii w rozwinięciu

8.05.2008
16 i 17 maja br zapraszamy na III Powiatowy Turniej " O puchar Starosty".
Turniej odbędzie się na hali sportowej ZS Nr 1 im. A.Mickiewicza w Lublińcu.

W piątek , 16 maja zapraszamy do udziału w rozgrywkach dzieci i mlodzież. Początek turnieju o godz. 17.00.

W sobotę, 17 maja odbędą się natomiast rozgrywki dorosłych według następującego planu: