Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum


treningi 28 maja - 1 czerwca
27.05.2012
poniedziałek
18.30 - 19.30 nanospeed RSL
19.00 - 20.30 artengo Victor

środa
18.00 - 19.00 nanospeed RSL
19.00 - 20.30 artengo Victor

piątek
18.00 - 19.00 nanospeed RSL
19.00 - 20.30 artengo Victor


podsumowanie grand prix Dąbrowy Górniczej
22.05.2012

skończyło się kolejne Grand Prix Dąbrowy Górniczej. Na poszczególne turnieje zaliczane do grand prix jeździli zawodniczy STB Energii Lubliniec: Magdalena Zając, Jagoda Skindzier, Anna Czempik, Mateusz Łebek, Marcel Fischer i Bartłomiej Babij.

Po podsumowaniu wyników 6 turniejów zaliczanych do Grand Prix
III miejsce zajęła Anna Czempik , która otrzymała dyplom i puchar.


podziękowania dla rodziców , którzy jeździli z dziećmi na zawody :)


REWELACYJNY WYSTĘP ZAWODNICZEK NA MISTRZOSTWACH POLSKI MŁODZIKÓW
21.05.2012

BRĄZOWY MEDAL INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW ZDOBYŁA

HANNA SZYMAŃSKA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

IV MIEJSCE NA INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW ZDOBYŁA

ALEKSANDRA PTAK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

MIEJSCE 13-16 NA INDYWIDUALNYCH MISTRZOSTW POLSKI MŁODZIKÓW ZDOBYŁA

AGNIESZKA FORYTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


ZŁOTY MEDAL I TYTUŁ TRENERA ROKU OTRZYMAŁA SONIA WACHOWSKA - TRENERKA STB ENERGII LUBLINIEC.

szczegóły i zdjęcia wkrótce

wszystkie info na temat mistrzostw, wyniki, zdjęcia, filmy z meczy na stronie
http://mpm2012.badminton.wf/br>


treningi 21-25 maja
21.05.2012
poniedziałek
18.00 - 19.00 nanospeed RSL
19.00 - 20.30 artengo Victor

środa
18.00 - 19.00 nanospeed RSL
19.00 - 20.30 artengo Victor

piątek
18.00 - 19.00 nanospeed RSL
19.00 - 20.30 artengo Victor



W piątek treningi ODWOŁANE!!!!!!
16.05.2012
W piątek 18 maja wszystkie treningi odwołane
- hala przygotowywana na Memoriał Koszarka (STS Victoria)


Mistrzostwa Polski, Konsultacje
16.05.2012
Agnieszka Foryta
Hanna Szymańska
Aleksandra Ptak

wyjazd na Mistrzostwa Polski do Słupska
czwartek , zbiórka na PKP 12.15



Jędrzej Wachowski

wyjazd na konsultacje do Warszawy
czwartek, zbiórka na PKP 10.20


Mistrzostwa Śląska Mlodzików i Juniorów Bieruń
16.05.2012
13 maja , w niedzielę w Bieruniu odbyły się Mistrzostwa Sląska Młodzików i Juniorów

Wyniki naszych zawodników

Mlodziczki
gra pojedyncza
II miejsce - Hanna Szymańska
III miejsce - Aleksandra Ptak
III miejsce - Agnieszka Foryta

Anna Czempik - ćwierćfinał

gra podwójna
Mistrzyniami śląska zostały Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska
II miejsce - Aleksandra Ptak, Aleksandra Konieczna(UKS Dąbrowa Górnicza)

Juniorzy
Jędrzej Wachowski - ćwierćfinał
gra podwójna
II miejsce - Jędrzej Wachowski/Bartłomiej Parysz(UKS UNia BIeruń)
III miejsce - Dawid Ziarniak/Filip Albrychht( Dwójka Blachownia)
III miejsce - Patryk Idzikowski /Daniel Matysek(UKS Dąbrowa Górnicza)

Podziękowania dla pani Szymańskiej za transport !!!!



Wyniki VII Powiatowego Turnieju Badmintona "O puchar starosty"
16.05.2012
Wyniki VII Powiatowego Turnieju Badmintona "O puchar starosty"

gra pojedyncza
I kategoria
I miejsce - Adam Prasołek
II miejsce -Jan Kaczmarczyk
III miejsce - Tomasz Dąbek

II kategoria
I miejsce - Piotr Górecki
II miejsce - Mirosław Ziarniak
III miejsce - Roman Palenga

III kategoria
I miejsce - Henryk Swoboda
II miejsce - Wojciech Borzęcki
III miejsce - Jacek Osadnik

Gra podwójna kobiet
I miejsce - Agnieszka Foryta /Barbara Jaskólska
II miejsce - Aleksandra Ptak/ Danuta Foryta
III miejsce - Hanna Szymańska/ Magdalena Lisek

Gra podwójna mężczyzn
I miejsce - Dawid Ziarniak /Tomasz Dąbek
II miejsce - Grzegorz Pradela /Henryk Swoboda
III miejsce - Andrzej Turowski/ Jacek Osadnik

Gra mieszana
I miejsce - Urszula Turowska /Jan Kaczmarczyk
II miejsce - Hanna Szymańska/ Dawid Ziarniak
III miejsce - Danuta Foryta/ Andrzej Turowski


treningi 14 - 18 maja
14.05.2012
poniedziałek

18.00 - 19.00 Nanospeed RSL
19.00 - 20.30 Artengo Victor


wtorek - nie ma treningudla dzieci i mlodzieży
dorosli 20.00 - 22.00
środa
18.00 - 19.00 Nanospeed RSL
19.00 - 20.30 Artengo Victor

piątek - wszystkie treningi odwołane !!!!! STS Victoria przygotowuje salę na sobotni Memoriał Koszarka


VII Powiatowy Turniej Badmintona "O puchar starosty" - open
11.05.2012
w sobotę 12 maja rywalizację w ramach VII Powiatowego Turnieju Badmintona rozpoczniemy o godz. 14.00

Zapraszamy!!!!!!!!!!!!


Mistrzostwa Śląska Młodzików i juniorów
11.05.2012
W niedzielę na Mistzroswta Sląska Młodzików i JUniorów jadą

Agnieszka Foryta
Hanna Szymańska
Aleksandra Ptak
Anna Czempik

Dawid Ziarniak
Jędrzej Wachowski
Patryk Idzikowski


VII Turniej Powiatowy dla dzieci i młodzieży
11.05.2012
Za nami rozgrywki dzieci i młodzieży w ramach VII Powiatowego Turnieju Badmintona "O Puchar starosty"
Wyniki
wśród 6 latków zwyciężył Jan Świerczok, drugie miejsce zająl Dawid Kompała.

klasa II - III SP dziewczyny
I miejsce - Eliza Kwiatkowska
II miejsce - Zuzanna Luban
III miejsce - Milena Wysłucha

klasa IV - VI SP chłopcy
I miejsce - Kacper Burzyk
II miejsce - Kacper Świerczok
III miejsce -Patryk Płonka

klasy IV - VI i gimnazjum dziewczyny
I miejsce - Anna Czempik
II miejsce - Jagoda Skindzier
III miejsce - Magdalena Zając

klasy IV - VI i gimnazjum
I miejsce - Mateusz Łebek
II miejsce - Bartlomiej Babij
III miejsce - Marcel Fischer

kat . juniorki
I miejsce - Agnieszka Foryta
II miejsce - Aleksandra Ptak
III miejsce - Hanna Szymańska

kat.junior
I miejsce - Dawid Ziarniak
II miejsce - Jędrzej Wachowski
III miejsce - Patryk Idzikowski

Ogółem w turnieju wzięło udział 40 zawodników


zawodnik STB powołany na konsultacje
7.05.2012
Zawodnik STB Energii Lubliniec w ramach programu OSSM został powołany na 4 dniowe konsultacje do Warszawy. Będzie tam miał treningi m.in. z Jerzym Dołhanem


Krajowy turniej w Suchedniowie
7.05.2012
W niedzielę, 6 maja , dwie zawodniczki STB Energii Lubliniec pojechały na turniej do Suchedniowa.
Wyniki naszych zawodniczek:

I miejsce debel - Agnieszka Foryta /Hanna Szymańska

gra pojedyncza
II miejsce Hanna Szymańska
III miejsce Agnieszka Foryta


Treningi 7 maja - 11 maja
7.05.2012
poniedziałek
18.00 - 19.00 Nanospeed RSL
19.00 - 21.00 Artengo Victor

wtorek
trening indywidualny

środa
18.00 - 19.30 Nanospeed RSL
19.30 - 21.00 Artengo Victor


Piątek - VII Powiatowy Turniej Badmintona "O puchar starosty"

godzina 17.00 początek zawodów
zapraszamy uczniów szkól podstawowych , gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych !!!!!
Będą dyplomy, medale , a dla młodszych uczestników nagrody


VII Powiatowy Turniej Badmintona "O puchar starosty"
1.05.2012
Już znamy termin VII Powiatowego Turnieju Badmintona , którego termin był uzależniony od terminu Mistrzostw Sląska.

11 maja - piątek VII Powiatowy Turniej dla dzieci i młodzieży
12 maja - sobota VII Powiatowy Turniej Badmintona "O puchar starosty"


13 maja - niedziela Mistrzostwa Śląska Młodzików i Juniorów, Bieruń.


W piątek rywalizacja dzieci i młodzieży rozpocznie się o 17.00.

szczegóły turnieju wkrótce




krajowy turniej w Lublińcu za nami
1.05.2012
W sobotę, 28 kwietnia, do hali lublinieckiego liceum przyjechała rekordowa ilość zawodników. Turniej rozpoczął się już od godz.9.00, a ostatni mecz - finał gry pojedynczej młodzików zakończył się po 23.00. Rozegrano ponad 190 meczy!!!!
Sędzią głównym zawodów był Jarosław Ociepa.
W turnieju wzięło udział 9 zawodników STB Energii Lubliniec.
W kategorii młodzik : Aleksandra Ptak,Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska.
W kategorii junior młodszy: Jędrzej Wachowski
W kategorii senior: Barbara Jaskólska, Sonia Wachowska, Adam, Prasołek, Tomasz Dąbek, Jan Kaczmarczyk.

Dokładne wyniki na stronie ŚlOZBadu, PZBadu.
wyniki zawodników STB Energii:

w kat młodzik
gra pojedyncza
II miejsce Hanna Szymańska
V - VI miejsce Agnieszka Foryta
obydwie zawodniczki wyszły z grup na 1 miejscu.W fazie pucharowej turnieju Agnieszka Foryta przegrała w 3 setach z zawodniczką z Głubczyc, Hanna Szymańska najpierw pokonała w dwóch setach zawodniczkę z Krakowa, potem również w dwóch setach zawodniczkę z Warszawy( obecnie poz.3 na ogólnopolskiej liście klasyfikacyjnej). W finale spotkała się z Wiktorią Adamek - turniejową "1". Wygrała zawodniczka z Dąbrowy Górniczej.
Aleksandra Ptak w grupie trafiła na Idę Wiśniewską, której uległa w dwóch setach. W fazie pucharowej wygrała kolejno dwa mecze : z zawodniczka z Pszczyny, a potem z zawodniczka z Kędzierzyna Koźla.Ola wygrała finał "B", zajmując ostatecznie w turnieju VII miejsce.

gra podwójna - debel młodziczek
II miejsce - Aleksandra Ptak STB Energia Lubliniec/Julia Wysowska (bezklubowa)
III miejsce - Hanna Szymańska /Agnieszka Foryta
Agnieszka z Hanią już w grupie rywalizowały z mistrzyniami Polski - Idą Wiśniowska i Wiktorią Adamek. Pierwszy set wygrały zawodniczki STB, po bardzo zaciętej, wyrównanej walce (26:24). W następnych dwóch uległy złotym medalistkom Polski.W meczu o III miejsce gładko pokonały zawodniczki ze Strzelec Opolskich.Ola z partnerką w finale spotkały się z mistrzyniami Polski , którym uległy w dwóch setach.

w Kategorii junior młodszy - eliminacjach do Mistrzostw Polski Jędrzej Wachowski zajął w singlu III miejsce, w deblu II miejsce - tylko I miejsce promowało do udziału w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Młodzieży.

w kategorii senior:
II miejsce debel Barbara Jaskólska, Sonia Wachowska .
Po przegranym meczu z zawodniczkami z Piotrkowa Trybunalskiego, wygrały mecz z zawodniczkami z Pszczyny, a potem z zawodniczkami z Bierunia.

Jan Kaczmarczyk w singlu z "2" miejsca w grupie wszedł do dalszej rywalizacji singlistów, gdzie uległ zawodnikowi z Pszczyny



News management powered by Xpression News