Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum


Zakończenie sezonu dzieci i młodzieży
22.06.2010
We wtorek 22 czerwca dzieci i młodzież kończą sezon sportowy 2009/2010.

Grupa początkująca na zakończenie rozegra turniej singlowy - początek 17.30.

Grupa zaawansowana o godz. 18.30 będzie miała trening z trenerem Kadry Śląska - Leszkiem Gabryjelskim. Przyjedzie również prezes ŚlOZBad - Jarosław Ociepa.
Od 18.00 rozgrzewka.

Dorośli grają do końca czerwca.
W lipcu wakacje zarówno dla dzieci, młodzieży , jak i dorosłych.
W sierpniu wznawiają treningi dorośli i grupa zaawansowana - szczegóły pod koniec lipca na stronie.

Pięknych, pełnych wrażeń i odpoczynku wakacji !!!!!!!Międzywojewódzkie zawody w Głubczycach
6.06.2010
5 czerwca trójka zawodników STB Energia Lubliniec pojechała na ostatni turniej w tym roku szkolnym. W Głubczycach , mekce polskiego badmintona odbyły się Międzywojewódzkie zawody młodzików.
Hania Szymańska i Agnieszka Foryta były najmłodszymi zawodniczkami w turnieju. W singlu uplasowały się na miejscach 13-16, natomiast w deblu zrobiły niespodziankę, weszły do półfinału i zajęły miejsce 3-4 ( w zawodach nie rozgrywa się meczu o III miejsce).
Jędrzej Wachowski po 3 wygranych i 2 przegranych meczach singlowych ( w tym tradycyjnym już, 3 setowym, zaciętym pojedynkiem z Danielem Matyskiem z Dąbrowy Górniczej), zajął ostatecznie miejsce 9 - 12, a w deblu z Michałem Ociepą miejsce 5 -8.
W turnieju tym miejsca 1-8 są punktowane, nasi zawodnicy zdobyli 1,5 punktów dla klubu.News management powered by Xpression News