Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

W poniedziałek , 20 czerwca zapraszamy uczestników zajęć badmintona tona dla dzieci i młodzieży na zakończenie sezonu !!!
Przewidziany turniej ligowy oraz mini turniej dębowy

Zapraszamy !!!!

Zamiast czwartku treningi we wtorek lub piatek
13.06.2016
W czwartek 16 czerwca nie będzie treningów . Trenerzy startują w Mistrzostwach Polski Elity w Białymstoku.
Zamiast treningu czwartkowego można przyjść we wtorek lub piątek w godzinach 18.30- 20.00

13.06.2016

Odwołane treningi w czwartek
7.06.2016
W czwartek 9 czerwca odwołane treningi
- trener Maciek i Michał wyjeżdżają na turniej zagraniczny ,
- trenerka jedzie z juniorkami młodszymi na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży.

Chętni zamiast czwartek mogą przyjść we wtorek 7 czerwca na 18.30 - 20.00

Mistrzostwo Polski w Gimnazjadzie !!!
7.06.2016
Agnieszka Foryta i Hanna Szymańska jako reprezentantki Gimnazjum nr 1 Lubliniec zostały Mistrzyniami Polski w Ogólnopolskim finale Gimnazjady Zyraków 2016 .
Trofeum tym cenniejsze, że zawodniczki zdobyły je trzeci rok z rzędu.

Gratulacje !!!

Opiekunem z ramienia gimnazjum był Ryszard Wieczorek

37. Indywidulane Mistrzostwa Polski Seniorów
7.06.2016
W ostatni weekend, w Gdańsku odbyły się 37 Indywidualne Mistrzostwa Polski Seniorów. Nasz klub na turnieju reprezentowało 4 zawodników i 2 zawodniczki. W turnieju w sumie wzięło udział 186 zawodników.
W grze podwójnej kobiet WD 35+ Sonia Wachowska z Barbarą Jaskólską wywalczyły brązowy medal chociaż do srebra zabrakło im jednego seta. Z dwoma medalami wrócił z turnieju Wojciech Borzęcki, który zajął III miejsce w grze pojedynczej w kategorii MS 65+ oraz wywalczył najcenniejsze trofeum, złoty medal w grze podwójnej mężczyzn, grając razem z Pawłem Gaszem.
Gratulacje dla medalistów oraz podziękowania dla wszystkich zawodników za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.

Finał gimnazjady w Żyrakowie
4.06.2016
Reprezentacja gimnazjum nr 1 w Lubliniec bierze udział w Ogólnopolskim Finale gimnazjady w Żyrakowie.