Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum


od 1 sierpnia wznawiamy treningi
28.07.2014
Od 1 sierpnia rozpoczniemy realizacje projektu "zagraj ze mną mamo tato! "
- zajęcia dla dzieci z rodzicami będą odbywać się we wtorki i piątki od 17.00 - 18.30.


przez cały sierpień we wtorki i piątki od 18.30 - 21.00 zapraszamy na treningi zawodników grupy zaawansowanej i dorosłych


Po zakończeniach ....
2.07.2014
we wtorek 1 lipca zarówno dorośli , jak i zaawansowani zawodnicy STB mieli swoje zakończenia sezonu.

Młodzież pojechała na basen do Olesna,było wesoło, mokro ( jacuzzi, zjężdzalnie, baseny) i gorąco (sauna) :)
Potem w Kręgielni wszyscy zajadali pizze, patrząc na mecz piłki nożnej .

Trenerzy otrzymali od zawodników nie tylko podziękowania za cały sezon pracy , ale też śliczne prezenty !!!!
Dziekujemy !!! :)

Przez jakiś czas w kręgielni zrobiło się tłoczno, bo do młodzieży dołączyli dorośli zawodnicy STB. Dorośli opanowali dwa tory i zawzięcie rywalizowali zarówno "między torami" , jak i o uzyskanie najlepszego wyniku

niedługo zdjęcia w galerii


Zawodniczki STB na zgrupowaniu kadry narodowej
2.07.2014

Trzy zawodniczki STB Energii Lubliniec : Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska i Aleksandra Ptak były na tygodniowym zgrupowaniu kadry narodowej młodziczek w Pszczynie.
Dziewczyny trenowały pod okiem trenera Pławeckiego i Dernogi. Poza treningami miały również zajęcia z taktyki, analizy meczów.

Aleksandra Ptak od razu po zakończeniu zgrupowania pojechała na turniej drużynowy do Austrii. Ola była w drużynie Poland 2. Grała deble i miksty. Po zaciętych meczach w grupie "Poland 2" wyszło ze swojej grupy ( zadecydował o tym jeden set ) i w finale zmierzyło się z drużyną Poland 1.
Ola wraz z drużyną zajęła 2 miejsce.

Agnieszka Foryta otrzymała propozycję sponsorowania od przedstawiciela firmy sportowej Artengo. Od przyszłego sezonu Agnieszka "od stóp do głowy" będzie ubrana w stroje sportowe Artengo !!!


News management powered by Xpression News