Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum


trening odwołany !!!!
29.08.2014
Dopiero dziś przychodząc na trening dzieci dowiedziałam się że hala jest niedostępna - przygotowana jest na rozpoczęcie roku szkolnego .
Trening w ramach projektu "zagraj ze mną mamo tato " spróbuję przeprowadzić na małej hali .
Trening dorosłych - odwołany !!!!!!zawodnicy STB na obozach sportowych
11.08.2014
Jędrzej Wachowski brał udział w obozie kadry narodowej juniorów młodszych w Białymstoku.

Zuzanna Luban jako zawodniczka kadry wojewódzkiej przebywała w Ustce na obozie szkoleniowym Kadry Województwa Sląskiego.

Czterech zawodników STB Energii Lubliniec ( Agnieszka Foryta, Aleksandra Ptak, Hanna Szymańska i Jędrzej Wachowski) dołączyli do UKS Unii Bieruń i byli na obozie w Straszęcinie ( zdjęcia w galerii)

- ogromne podziękowania dla trenerów : Wojtka Palikija i Szymona Kostki za przygarnięcie zawodników i świetny obóz z niepowtarzalną atmosferą !!!

Ola Ptak i Hania Szymańska dostały powołanie na obóz kadry narodowej młodziczek, który odbędzie się w Białymstoku ( 16-27 sierpnia)

Eliza Kwiatkowska jako zawodniczka kadry wojewódzkiej pojedzie na obóz szkoleniowy Kadry Sląska do Olsztyna (16 - 25 sierpnia)News management powered by Xpression News