Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum

IV Otwarte Mistrzostwa Lublińca w Badmintonie "O puchar burmistrza"
27.09.2011

Zapraszamy do udziału w IV Otwartych Mistrzostwach Lublińca "O puchar burmistrza"

14 października rywalizacja dzieci i młodzieży

zapisy od godz.17.30
początek turnieju godz.18.00
hala przy Liceum ul. Sobieskiego 22 Lubliniec

W zależności od ilości zawodników zostaną ustalone kategorie wiekowe, oraz system rozgrywek.
Zdobywcy miejsc I - III dostaną medale i dyplomy.

16 października zapraszamy do rywalizacji amatorów i weteranów - komunikat turnieju w rozwinięciu

Wszystkie treningi w dniu 30 września ODWOŁANE !!!!!!

Sroda - trening o 18.00
26.09.2011
W środę 28.09. trening od 18.00 - 20.00

Krajowy Turniej w Suchedniowie
25.09.2011
W sobotę 24 września, trójka zawodników STB Energii Lubliniec pojechała na Krajowy Turniej do Suchedniowa.

Wyniki naszych zawodników:
Gra pojedyncza młodziczek
II miejsce - Hanna Szymańska
V-VIII - Agnieszka Foryta

debel młodziczek:
II miejsce - Hanna Szymańska/Agnieszka Foryta

Dawid Ziarniak stoczył 2 zacięte trzysetowe mecze, w których jednak uległ przeciwnikom.

Gratulacje dla zawodników !!!
Podziękowanie dla pani Joanny Szymańskiej za opiekę nad zawodnikami.

Udany turniej w Głubczycach
19.09.2011
W Głubczycach 17 września odbył się Krajowy Turniej Młodzików i Juniorów .

Gratulacje dla dziewcząt !!!!!!

W kategorii Junior Dawid Ziarniak zajął 2 miejsce w swojej grupie, do dalszej rywalizacji wychodziła tylko "1".
W deblu rozgrywanym systemem pucharowym( wraz z zawodnikiem z Kędzierzyna Koźla ) w 3 setach ( 3 set 19-21) ulegli parze z Kędzierzyna Koźla.

30 września treningi odwołane
19.09.2011
30 września (piątek) nie będzie żadnych treningów na hali sportowej
( hala zarezerwowane przez liceum na własne cele).

W październiku zapraszamy na Otwarte Mistrzostwa Lublińca w Badmintonie
14.09.2011

Zapraszamy na IV Otwarte Mistrzostwa Lublińca w badmintonie "O puchar Burmistrza"

14 pażdziernika rywalizacja dzieci i mlodzieży
16 października Turniej Open

Turniej w Suchedniowie
14.09.2011
W sobotę , 10 września trzech zawodników STB pojechało na krajowy turniej juniorów młodszych do Suchedniowa.

Agnieszka i Hania wystartowały w starszej wiekowo grupie , grając z 3-4 lata starszymi zawodniczkami.
Hani w swojej grupie jeden mecz wygrała ( 2-1 w setach) i jeden przegrała. Zajęła drugie miejsce w swojej grupie.
W deblu dziewczynki zagrały bardzo wyrównany 3 setowy mecz, wygrywając w trzecim secie 22-20. w drugim grupowym meczu uległy starszym koleżankom.
Z grupy do rywalizacji pucharowej wychodziły tylko "1" miejsca.

Jędrzej, już tradycyjnie, trafił od razu na turniejową "2", o 3 lata starszego zawodnika z Zamościa. Przegrał w dwóch setach, potem w bardzo dobrym stylu pokonał zawodnika z Suchedniowa 2-0.
W rywalizacji deblowej Jędrzej wraz z Bartłomiejem Paryszem ( UKS Unia Bieruń) wygrali swoją grupę, pokonując triumfatorów zeszłorocznych mistrzostw Polski w deblu parę- Kwaśniewski/Kikosicki. Był to chyba najlepszy mecz lubliniecko-bieruńskiej pary. W trzecim secie pokonali ( tym samym rewanżując się za ubiegloroczny finał mistrzostw ) 21-8. Mieli dużą szansę wejść do półfinału turnieju, jednak po świetnym meczu, nie potrafili zmobilizować się i przegrali kolejny mecz, ostatecznie zajmując w turnieju miejsca 5-6.