Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum

Brązowy medal na Międzynarodowym Turnieju , drugie miejsce na Krajowym turnieju Juniorów
29.09.2015

W dniach 25-27 września cztery zawodniczki STB Energii Lubliniec wzięły udział w turnieju Grand Prix - Międzynarodowym Pucharze Gór Świętokrzyskich .
Oprócz Polaków występowała tam duża grupa Białorusinów , Ukraińców , Litwinów , Łotyszy , Czechów.

Eliza Kwiatkowska w kat młodzik młodszy zdobyła brązowy medal (w deblu z zawodniczką Plesbad Pszczyna - Darią Zimnol)

Wejście do finału przegrały w trzech setach z para Ukraińsko - czeską .
Na drodze do medalu w singla stawały naszym zawodniczkom ma drodze zawodniczki zza granicy - Białorusinka wygrała w trzech setach z Hanią Szymańską , Ukrainka w dwóch setach pokonała w ćwierćfinale Elizę Kwiatkowską.

Udało się zdobyć dwa ćwierćfinały - debel Anna Czempik/Hanna Szymańska uległ późniejszym zwyciężczyniom turnieju, i Elizie Kwiatkowskiej w singlu.

Dwa ćwierćfinały i jeden brązowy medal to na pewno nie szczyt naszych marzeń, ale na drodze medalowej zawodniczki STB Energii "potknęły" się o bardzo dobre zawodniczki z Ukrainy i Białorusi.

Zuzanna Luban w drugim singlu musiała skreczować - nabawiła się kontuzji , która wyeliminowała ją z gry w turnieju.

Zawodniczki z trenerką 3 dni spędziły w Suchedniowie, a junior Jędrzej Wachowski pojechał na Krajowy Turniej Juniorów do Bierunia.
Po trzech wygranych singlach w ostatnim meczu uległ Bartkowi Paryszowi 20-22 , 24-26, zajmując drugie miejsce w Turnieju.

teraz przed zawodnikami dwa tygodnie intensywnych treningów przed następnymi startami

w piatek trening grupy zaawansowanej odwołany
22.09.2015
W piątek 25 września nie będzie treningu 18.30-20.00 ze względu na wyjazd zawodników i trenerki na Międzynarodowy Turniej - Puchar Gór Świętokrzyskich.

zamiast piątkowego treningu zapraszam zawodników na trening w czwartek - 24 września od 19.30 - 21.00

Trening odwolany
18.09.2015
W piątek 18 września trening 18.30 -20.00 jest odwolany - trenerka na Polish Open

10.09.2015
W sobotę , 5 września , odbył się w Głubczycach Międzynarodowy Turniej Silesia Cup.
Wzięło w nim udział 3 zawodników STB Energii Lubliniec : Eliza Kwiatkowska, Hanna Szymańska, Jędrzej Wachowski.

Wyniki
Młodzik młodszy
I miejsce singiel Eliza Kwiatkowska

Junior młodszy
I miejsce singiel Hanna Szymańska
I miejsce mikst Hanna Szymańska /Kordian Kobylnik (Technik Głubczyce)

Gratulacje dla zawodniczek.

Otwarcie nowego sezonu seniorów
6.09.2015
Wczoraj w Hali GOSIR w Konstancinie - Jeziorna k/Warszawy odbył się pierwszy turniej krajowy seniorów w tym sezonie, w którym wzięło udział 117 zawodników. W turnieju Yonex Cup Konstancin 2015 uczestniczyło trzech zawodników naszego klubu.
Jacek Osadnik zajął III miejsce w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii +55 Wojtek Borzęcki zajął II miejsce w w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii +65 oraz I-miejsce w deblu mężczyzn, w tej samej kategorii. Tym razem Wojtek zagrał z Pawłem Gaszem z Katowic, który zajął również I-miejsce w kategorii gry pojedynczej mężczyzn +70. Naszej parze deblowej Jacek Osadnik/Jan Kaczmarczyk nie udało się wyjść z bardzo trudnej grupy, żeby powalczyć o medale. Janek był też bardzo blisko finału gry pojedynczej mężczyzn w kategorii +40. Po pierwszym wygranym meczu, nieznacznie przegrał w trzecim secie z zawodnikiem z Rosji Pawłem Szorinem.

Gratulujemy zawodnikom zdobytych medali i dziękujemy im za udział oraz reprezentację naszego klubu w turnieju.