Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum

Turniej Seniorów Grand Prix Olsztyna
23.10.2016
W sobotę 22 października w Olsztynie odbył się Ogólnopolski Turniej Badmintona Seniorów Grand Prix Olsztyna.
Nasz klub na turnieju reprezentowało 3 zawodników. Wojtek Borzęcki wywalczył złoty medal grając w debla z Pawłem Gaszem oraz zajął III-miejsce w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii 65 +. Jacek Osadnik zajął drugie miejsce w grze pojedynczej mężczyzn w kategorii 55+ oraz wywalczył brązowy medal w grze podwójnej w tej samej kategorii, grając z Markiem Rosa z Warszawy. W turnieju wzięła także udział Iwona Ostrowska, która grała w miksta z Józefem Orzoł z Olsztyna. Niewiele brakło im do zdobycia medalu. W rozgrywkach grupowych ulegli jednak,nieznacznie, w trzech setach parze Zalewski / Zalewska oraz minimalnie przegrali z utytułowaną parą Lasek / Zając.
Podziękowania dla zawodników za reprezentowanie naszego klubu na turnieju oraz gratulacje za zdobyte medale.