Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum

Turniej Seniorów Hasta La Vista Cup we Wrocławiu
22.10.2017
W dniu 21 października 2017r., we Wrocławiu, odbył się kolejny kwalifikowany turniej badmintona seniorów Hasta La Vista Cup. W turniej wzięło udział 139 zawodników i zawodniczek. Oprócz czołówki polskich graczy, do Wrocławia przyjechało również kilku znakomitych badmintonistów z Niemiec i Republiki Czeskiej. Nasz klub na turnieju reprezentowało 7 zawodników.
Reprezentantom naszego klubu udał się wywalczyć tylko, albo aż, cztery medale. Grzegorz Pradela z Iwoną Ostrowską zdobyli drugie miejsce w grze mieszanej w kategorii XD 50+. Barbara Jaskólska wywalczyła brązowy medal w grze mieszanej XD 40+. Barbara grała razem z Kamilem Popławskim z Warszawy. Henryk Swoboda grając razem z Tomaszem Wrońskim z Wrocławia, wywalczyli trzecie miejsce w grze podwójnej MD 50+.
Gratulacje dla medalistów i podziękowania dla wszystkich zawodników za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.

poniedziałek 18.30 - 19.30

klub zapewnia sprzęt sportowy ( rakietki, lotki)

Zapraszamy serdecznie !!!!

Przyjdź i spróbuj !!!

XV Podlaski Turniej Seniorów w Białymstoku
8.10.2017
Wczoraj, 7 października 2017 roku, w Białymstoku, odbył się XV Podlaski Turniej Badmintona Seniorów. W turnieju wzięło udział, prawie 100 zawodników z Polski i Rosji. Nasz klub na turnieju reprezentowali: Iwona Ostrowska i Jacek Osadnik.
Nasi zawodnicy zdobyli komplet medali w kolorze brązowym. Iwona Ostrowska wywalczyła brązowy medal w grze podwójnej kobiet WD 45+, grając z Katarzyną Małyszko z Białegostoku oraz zajęła trzecie miejsce w grze mieszanej XD 50+, grając z Mariuszem Michniewiczem, również z Białegostoku. Jacek Osadnik zajął trzecie miejsce w grze pojedynczej mężczyzn MS 55+, oraz wywalczył trzecie miejsce, w deblu mężczyzn MD 55+. W grze podwójnej Jacek grał z Markiem Rosa z klubu WWL Janki.
Gratulacje dla zawodników oraz podziękowania za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.