Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

18.00 - 19.00 !!!!

szczególnie zapraszam na ten trening osoby które uczęszczają na zajęcia badmintona drugi sezon ( Arek, Maja, Natalka, Karolina, Julka, Marta, Milena )

Wyniki II Wojewódzkiego Turnieju Dzieci, Młodzików młodszych i Młodzików
25.11.2012
W sobotę 24 listopada odbył się II Wojewódzki Turniej Badmintona w kategoriach ; Dzieci, Młodzicy młodsi i Młodzicy

III miejsce - Anna Czempik
II miejsce Anna Czempik/Aleksandra Konieczna ( UKS Dąbrowa Górnicza)

grand prix w Częstochowie
18.11.2012
W niedzielę, 18 listopada zawodnicy STB Energii Lubliniec pojechali na Turniej Grand Prix Amatorów Regionu Częstochowskiego w Badmintonie

18.11.2012
Siedmiu zawodników STB Energii Lubliniec pojechało do Bierunia na Krajowy Turniej Młodzika i Juniora 17.11.2012
STB Energię reprezentowali:
w kategorii 'Młodzik"
Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska ( obie wystartowały w starszej wiekowo kategorii) , Aleksandra Ptak , Anna Czempik, Jędrzej Wachowski
w kategorii junior
Dawid Ziarniak i Patryk Idzikowski

Wyniki naszych zawodników
w kat. młodzik
I miejsce debel Jędrzej Wachowski Bartłomiej Parysz (UKS Unia BIeruń)
II miejsce debel Agnieszka Foryta Hanna Szymańska ( w finale przegrały w tie breaku po zaciętym meczu z dwa lata starszymi zawodniczkami Niklas/Socha)
III miejsce Aleksandra Ptak Daniela Bielińska ( UKS UNia BIeruń)
w kat. junior
III miejsce debel Dawid Ziarniak Filip Stępniak( UKS Plesbad Pszczyna)

Ze swoich grup w singlach wyszli Agnieszka Foryta i Jędrzej Wachowski, potem ulegając przeciwnikom w fazie pucharowej turnieju.
Hanna Szymańska, Aleksandra Ptak i Dawid Ziarniak w grupach jeden mecz wygrali, jeden przegrali i nie awansowali do fazy pucharowej turnieju.

stały plan treningów
12.11.2012

Obowiązuje stały plan treningów . w zakładce aktualności będą podawane tylko i wyłącznie jakieś wyjątkowe zmiany , bądź odwołania treningów .

RAMOWY PLAN TRENINGÓW
poniedziałek
18.00 - 19.00 zaawansowani
19.00 - 20.00 początkujący, nanospeed, RSL

wtorek
18.00 - 20.00 trening indywidualny (Foryta, Szymańska ,Ptak, Wachowski)
20.00 - 22.00 dorośli

środa
19.00 - 20.30 zaawansowani

czwartek - 18.00 - 19.30 zaawansowani

piątek
18.00 - 19.00 początkujący nanospeed RSL

Wyjątkowo w środę czasami może być ogłoszony trening dla początkujących, gdy Victoria Lubliniec ma mecz wyjazdowy i hala jest wolna. wtedy w aktualnościach pojawi się odpowiedni komunikat .

Turnieje w sobotę i niedzielę
12.11.2012
w Sobotę zawodnicy STB Energii Lubliniec uczestniczyli aż w czterech różnych turniejach.

na Grand prix Dąbrowy Górniczej wystartował Mateusz Łebek .W singlu zajął II miejsce , a w deblu z zawodnikiem z Dąbrowy - Imielskim I miejsce.

W Międzynarodowym Turnieju MINI SILESIA CUP Głubczyce 2012 wystartowali: Eliza Kwiatkowska, Zuzanna Luban i Szymon Sosnowski. W zawodach wzięła udział ponad 100 dzieci.
Eliza i Zuzia uplasowały się na IX miejscu, Szymon na XVII. Dla Szymona był to debiut z tak wielkich zawodach.

W Krajowym Turnieju w Ostrowie Wielkopolskim wystartował Jędrzej Wachowski
( turniej okazał się dwudniowy) . Jędrek zdobył złoty medal w singlu ( pokonując w 3 setowym finale swojego partnera deblowego Bartłomieja Parysza) i złoty medal w deblu wraz z Bartkiem.

Seniorzy STB Energii wystartowali w Krajowym Turnieju 100 - latków w Częstochowie. STB Energię reprezentowali:
Danuta Foryta, Jacek Osadnik, Henryk Swoboda, Jan Kaczmarczyk, Andrzej Turowski, Grzegorz Pradela, Wojciech Borzęcki.
Mikst Danuta Foryta Wojciech Borzęcki zdobył III miejsce , debel Andrzej Turowski Jacek Osadnik również brązowy medal. III miejsce w deblu kobiet zdobyła Danuta Foryta w parze z Anną Każmierkowską. Miejsca V - VIII debel Jan Kaczmarczyk i Wojciech Borzęcki. DEbel Grzegorz Pradela i Henryk Swoboda miał fatalne losowanie - w swojej grupie trafił na zdobywców złotego i srebrnego medalu.

W niedzielę na Grand Prix adeptów do Częstochowy pojechali : Magda Zając, Bartek Babij i Mateusz Łebek. Magda zajęła III miejsce, Mateusz również III miejsce , a Bartek Babij II miejsce.

Podziękowania dla pana Janusz Łebka za transport i opiekę nad zawodnikami.

grand Prix deble Częstochowa
4.11.2012

W niedzielę, 4 listopada do Częstochowy na turniej deblowy w ramach Grand Prix Regionu Częstochowskiego dla dorosłych pojechało 8 zawodników STB Energii Lubliniec.