Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum

Udany turniej w Warszawie
20.11.2016
W dniu wczorajszym, w Warszawie odbył się Ogólnopolski Turniej Badmintona - Grand Prix Victora Seniorów. Nasz klub na turnieju reprezentowało 5 zawodników, Wszyscy wrócili z zawodów z medalami, a niektórzy nawet z dwoma.
W grze pojedynczej mężczyzn, w kategorii 55+, Henryk Swoboda zdobył brązowy medal. Tym razem w walce o medalową pozycję Henryk okazał się lepszy od Jacka.
W grze podwójnej kobiet, nasza para Barbara Jaskólska z Danutą Foryta wywalczyła III miejsce, grając w najmłodszej kategorii wiekowej 25+.
W grach mieszanej, Danuta Foryta z Grzegorzem Pradela zajęli II miejsce w kategorii 45+, a Barbara Jaskólska zdobyła taki sam medal w kategorii 40+. grając z Kamilem Popławskim.
W grze podwójnej mężczyzn, Henryk Swoboda z Grzegorzem Pradela zajęli II miejsce w kategorii 50+. Srebrny medal zdobył także Jacek Osadnik, grając razem z Markiem Rosa w kategorii 55+, minimalnie przegrywając finałowy pojedynek z byłymi mistrzami Polski.
Gratulacje dla zawodników oraz podziękowania za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.

Środa trening 18.00- 19.30 odwolany
15.11.2016
Wyjątkowo ze względu na wyjazd trenerów na turniej do Norwegii trening w środę 16 listopada odwolany