Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Po poniedziałkowym treningu podjęliśmy decyzję ze robimy dzieciakom Mikołaja - termin 11 grudnia na zajęciach ( na koniec zajęć ) .
Bardzo proszę w wpłacie za grudzień dodać 10 zł na mikołajkowy prezent 🎁🎁🎁
Jeśli ktoś nie chce brać udziału w Mikołajkach to proszę o info - chodzi o ilość zamówionych prezentów

XVII Ogólnopolski Turniej Badmintona Deble 100 lat
26.11.2017
W sobotę, 25 listopada br., w Częstochowie odbył się kolejny XVII Ogólnopolski Turniej Badmintona Deble 100 lat. W turnieju wzięło udział ponad 50 zawodników, a nasz klub na zawodach reprezentowali: Iwona Ostrowska, Urszula Turowska, Andrzej Turowski, Grzegorz Pradela, Henryk Swoboda, Wojciech Borzęcki i Jacek Osadnik.
Nasi zawodnicy zdobyli na turnieju 10 medali. Andrzej i Urszula Turowscy zajęli I miejsce w kategorii XD 100. W tej samej kategorii Wojciech Borzęcki, grając z Beatą Białek wywalczyli srebrne medale, a Iwona Ostrowska z Grzegorzem Pradela zajęli III miejsce.
Andrzej Turowski z Grzegorzem Pradela zdobyli II miejsce w grze podwójnej MD 100. W kategorii 100+, drugie miejsce wywalczyli Wojciech Borzęcki grając z Robertem Borszczem. Henryk Swoboda z Jackiem Osadnik zdobyli brązowe medale w tej samej kategorii MD 100+.
Gratulacje dla zawodników za zdobyte medale oraz podziękowania za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.

Turniej Badmintona Seniorów w Zielonce
19.11.2017
18 listopada 2017 roku, w Zielonce k/Warszawy, odbył się kolejny turniej badmintona seniorów Yonex Cup 2017.
W turniej wzięło udział ponad 120 zawodników z Polski, Niemiec, Rosji i Białorusi.
Nasz klub na turnieju reprezentowali: Iwona Ostrowska, Grzegorz Pradela i Jacek Osadnik. Nasi zawodnicy zdobyli na turnieju 4 brązowe medale.
Grzegorz Pradela z Iwoną Ostrowską zajęli 3 miejsce w grze mieszanej XD 50 +. Jacek Osadnik wywalczył brąz w grze pojedynczej mężczyzn MS 55+. Grzegorz Pradela grając razem z Tomaszem Wrońskim z Wrocławia, zajęli trzecie miejsce w grze podwójnej MD 50+.
Gratulacje dla zawodników oraz podziękowania za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.