w niedzielę 20 grudnia odbyło się ostatnie w tej edycji - Grand Prix Regionu częstochowskiego par deblowych

I miejsce - Andrzej Turowski, Henryk Swoboda
II miejsce - Barbara Jaskólska, Piotr Górecki
III miejsce - Mirosław Ziarniak, Jacek Osadnik
IV miejsce - Sonia Wachowska, Grzegorz Pradela

:) w tym turnieju startowały też pary deblowe z Częstochowy - zajęły miejsca V - VIII

Trening dzieci i młodzieży 22 grudnia odwołany
17.12.2009
Trening grupy początkującej 17.30 i zaawansowanej 18.30 w dniu 22 grudnia jest odwołany ze względu na mecz ligowy koszykarzy.

Turniej w Częstochowie
14.12.2009
W niedzielę 13 grudnia w Częstochowie odbył się Mikołajkowy Turniej ( trzeci z cyklu Grand Prix) adeptów badmintona.

14.12.2009
Po zakończeniu turnieju Grand Prix nastąpiło podliczenie ogólnej klasyfikacji po sześciu turniejach.
Dla zwycięzców przewidziano piękne puchary i złoty medal, dla zdobywców II i III miejsc medale.

V - VI miejsce - AlicjaTokarz Energia Lubliniec

Agnieszce zabrakło niewiele do III miejsca - 2 punkty dzieliły ją od medalu.

Młodzicy
I miejsce - Andrzej Wygaś Dąbrowa G.
II miejsce - Jędrzej Wachowski Energia Lubliniec
III miejsce - Daniel Matysek Dąbrowa Górnicza

Jędrkowi zabrakło 1 pkt do pucharu - lider uzyskał 39 pkt , Jędrek zdobył 38 pkt !!!

14.12.2009
W sobotę 12 grudnia odbył się VI- ostatni z cyklu jesiennego Grand Prix Dąbrowy Górniczej.

Wyniki naszych zawodników
młodziczki
II miejsce - Hanna Szymańska ( finał przegrała w 3 setowym pojedynku z zawodniczą gospodarzy Wiktorią Adamek, był to najlepszy mecz Hani z tą zawodniczką do tej pory ulegała jej w dwóch setach)
IV miejsce Agnieszka Foryta ( w półfinale zmierzyła się z zawodniczką z Bierunia - Agata Iskrą, we wcześniejszym pojedynku w ćwierćfinałach pokonała ją w 3 setach po zaciętej walce, niestety w grze o 3 miejsce miała już trochę mniej sił i uległa Agacie)

młodzicy
II miejsce - Jędrzej Wachowski ( miał bardzo ciężką drogę do finału, juz w drugiej rundzie stoczył 3 setowy pojedynek z zawodnikiem z Dąbrowy, w połfinale wpadł na swojego deblowego partnera - Andrzeja Wygasia. Pojedynek był dramatyczny , w 3 secie zawodnik z Ząbkowic miał 4 lotki meczowe, ale tym razem Jędrek opanował nerwy i wygrał 22-20. W finale spotkał się z liderem województwa Danielem Matyskiem- chłopcy zagrali bardzo dobry 3 setowy mecz, w tie breaku Jędrek uległ 18-21)
Juniorki młodsze
III miejsce - Karolina CHudzińska ( w pierwszym meczu spotkała się z zawodniczką z Bierunia, na ostatnim turnieu pokonała ją w dwóch setach, tym razem uległa jej w 3 setowym pojedynku. W 2 secie, niesamowicei wyrównanym i zaciętym, każda z dziewczyn miała kilka lotek setowych - skończyło się na 30-29 !!!! dla Karoliny. Jednak emocje towarzyszące temu setowi nie pozwoliły spokojnie podejśc do kolejnego - rozstrzygającego seta. W półfinale natomiast zdecydowanie pokonała zawodniczkę Kolejarza Katowice)
V- VI Dawid Ziarniak, Patryk Idzikowski

W grach podwójnych młodzików : Jędrek Wachowski z Andrzejem Wygasiem w finale wywalczyli w 3 setach po dramatycznej końcówce ( 24-22 ) I miejsce .

Grand Prix w Częstochowie
6.12.2009
W niedzielę w Częstochowie odbył się przedostatni deblowy turniej z cyklu grand prix.

Wyniki naszych zawodników:
I miejsce - Barbara Jaskólska, Piotr Górecki
II miejsce - Henryk Swoboda, Andrzej Turowski
IV miejsce - Sonia Wachowska, Jacek Osadnik

III Turniej Wojewódzki
6.12.2009
5 grudnia w Dąbrowie Górniczej odbył się III Turniej Wojewódzki mlodzików i juniorów młodszych liczony do klasyfikacji wojewódzkiej.