Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Archiwum


Kolejne treningi
23.12.2010

Dzieci i młodzież mają przerwę świąteczną w treningach.
Od 4 stycznia (wtorek) treningi według planu.

Dorośli : następny trening 28.12 2010 wtorek godz.20.00-22.00

kolejny 4.01.2011 wtorek godz.20.00-22.00

Chętni z grupy zaawansowanej mogą przyjść na trening dorosłych 28.12. na 20.00

Z życzeniami przepięknie spędzonych Świąt Bożego Narodzenia i obfitującego w wygrane mecze i turnieje Nowego Roku dla wszystkich zawodników i grających w klubie STB Energia Lubliniec

Sonia Wachowska


WESOŁYCH ŚWIĄT
22.12.2010


WESOŁYCH, POGODNYCH, RODZINNYCH ŚWIĄT BOŻEGO NARODZENIA
I WSZELKIEJ POMYŚLNOŚCI W NOWYM ROKU
dla wszystkich członków i sympatyków STB ENERGII LUBLINIEC





zarząd STB Energia Lubliniec


Trening grupy początkującej ODWOłANY
20.12.2010
TRENING GRUPY POCZATKUJACEJ WTOREK 17.00 - 18.30
ODWOLANY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!




GRUPA ZAAWANSOWANA TRENING 18.00 - 20.00


Turniej BADSPORT KIDS WARSZAWA
20.12.2010
W niedzielę , 19 grudnia, Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska i Jędrzej Wachowski reprezentujący STB Energią Lubliniec oraz Bartłomiej Parysz ( UKS Unia Bieruń) pojechali do Warszawy na Turniej Krajowy BADSPORT KIDS

Wyniki

I miejsce debel dziewcząt: Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska

I miejsce debel chłopców: Jędrzej Wachowski, Bartłomiej Parysz

gra pojedyncza młodziczek
III - IV miejsce Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska

gra pojedyncza młodzików
I miejsce BartłomiejParysz UKS Unia Bieruń
II miejsce Jędrzej Wachowski



Grand Prix Adeptów w Częstochowie
20.12.2010
W niedzielę, 19 grudnia , czwórka zawodników STB Energia Lubliniec pojechała do Częstochowy na Grand Prix.

Wyniki:
juniorzy młodsi
I miejsce - Dawid Ziarniak

juniorki
II miejsce - Angelika Pradela

juniorzy
II miejsce - Patryk Idzikowski
III miejsce - Bartosz Ptak


Kółka olimpijskie dla zawodników STB Energii Lubliniec
20.12.2010

Wielką niespodzianką dla naszego klubu zaczął się Turniej Krajowy Silesia CUP w Kędzierzynie Koźlu.
Turniej rozpoczął się uroczystym wręczeniem odznaczeń sportowych - kółek olimpijskich za osiągnięcia sportowe.

W ramach programu "Nadzieje Olimpijskie", zawodnicy osiągający sukcesy w zawodach międzywojewódzkich mogą w ciągu 4 lat - w okresie od Olimpiady do Olimpiady, uzyskać jedno "Kółko olimpijskie".

Agnieszka Foryta i Hanna Szymańska otrzymały pierwsze kółko olimpijskie !!!!

Gratulacje dla zawodniczek !!!!!


Silesia Cup - Turniej krajowy Kędzierzyn Koźle
20.12.2010
W sobotę, 18 grudnia zawodnicy STB Energii Lubliniec: Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska i Jędrzej Wachowski pojechali na Turniej Krajowy Silesia Cup do pięknej hali sportowej w Kędzierzynie Koźlu.
Hania i Jędrek wygrali rywalizację w swoich grupach i weszli do fazy pucharowej turnieju z pierwszego miejsca, Agnieszka zanotowała w grupie jedną porażkę i do dalszej fazy turnieju weszła z drugiego miejsca, bowiem zawody były rozgrywane systemem grupowo- pucharowym, pośrednim.

Zarówno Agnieszka, jak i Hania od razu znalazły się w ćwierćfinałach i zakończyły swój udział w turnieju na miejscach 5 - 8.

Jędrzej po wyjściu z grupy, po kolejnym wygranym meczu dostał się do ćwierćfinału. Tam uległ zwycięzcy całego turnieju, zawodnikowi z Krakowa - Pławeckiemu, zakończył turniej na miejscu 5-8.


Turniej Grand Prix Dąbrowa Górnicza
20.12.2010
W sobotę, 18 grudnia odbyło się ostatnie z cyklu Grand Prix Dąbrowy Górniczej
STB Energię Lubliniec reprezentowali:
Mateusz Łebek, Anna Czempik, Aleksandra Ptak i Dawid Ziarniak

Wyniki:
III miejsce - Aleksandra Ptak ( w półfinale przegrała z Danielą Bielińska, zawodniczką z UKS Unii Bieruń, po zaciętym 3 setowym pojedynku)

I miejsce - Dawid Ziarniak.

Po podsumowaniu cyklu 6 turniejów z cyklu w ogólnej klasyfikacji puchary i dyplomy otrzymali:

II miejsce w grze pojedynczej młodziczek zajęła Agnieszka Foryta

II miejsce w grze pojedynczej juniorów młodszych zajął Dawid Ziarniak



Turnieje
15.12.2010
W piątek, 17 grudnia, zapraszamy na Świąteczny Turniej Deblowy ( pary mieszane adepci badmintona z dorosłymi) początek zawodów 18.30. Być może nasz turniej odwiedzi Mikołaj ze słodkościami.

W sobotę 18.12. do Kędzierzyna Koźla na Turniej Krajowy wyjeżdżają Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska, Jędrzej Wachowski zbiórka 7.00 ( ul. Opolska , koło piekarni Łubowski)

W sobotę 18.12 do Dąbrowy Górniczej na ostatni turniej z cyklu Grand Prix wyjeżdżają: Dawid Ziarniak, Mateusz Łebek, Anna Czempik, Aleksandra Ptak zbiórka 7.30 ( Biedronka na ul.Stalmacha)

W niedzielę 19.12. do W-wy na BADSPOTRS KIDS OPEN wyjeżdżają Agnieszka Foryta, Hanna Szymańska, Jędrzej Wachowski zbiórka 6.00 ( ul. Opolska , koło piekarni Łubowski)

W niedzielę 19.12 do Częstochowy na Grand Prix Adeptów Badmintona wyjeżdżają :
Dawid Ziarniak, Angelika Pradela, Patryk Idzikowski, Bartosz Ptak zbiórka 8.00
( Biedronka na ul.Stalmacha)


Grand Prix Amatorów Częstochowa
12.12.2010
W niedzielę, 12 grudnia odbył się ostatni w tym roku turniej z cyklu Grand Prix Amatorów Regionu Częstochowskiego - deble.

Wyniki:
I miejsce - Danuta Foryta, Jan Kaczmarczyk
II miejsce - Barbara Jaskólska, Grzegorz Pradela
IV miejsce - Piotr Górecki, Rafała Pradela


II turniej wojewódzki
12.12.2010
W niedzielę, 12 grudnia , w Pszczynie odbył się II turniej wojewódzki młodzików i juniorów młodszych

Wyniki:
II miejsce i puchar zdobył Dawid Ziarniak (junior młodszy)

Agnieszka Foryta,Aleksandra Ptak, Patrycja Pradela i Jędrzej Wachowski uplasowali się na miejscach 5-8.


Grand Prix Dąbrowy Górrniczej
11.12.2010
W sobotę, 11.12 odbyło się kolejne Grand Prix Dąbrowy Górniczej

Wyniki
Młodzicy
I miejsce Hanna Szymańska
II miejsce Agnieszka Foryta
Dziewczyny rozegrały zacięty, 3 setowy finał
Ania Czempik pierwszy mecz wygrała, potem dwukrotnie uległa rywalkom

II miejsce Jędrzej Wachowski
Mateusz Łebek zakończył turniej po dwóch wygranych i dwóch przegranych meczach.
Gra podwójna
I miejsce Jędrzej Wachowski, Bartłomiej Parysz

juniorzy młodsi
II miejsce Patrycja Pradela

I miejsce Dawid Ziarniak


Najbliższe turnieje
9.12.2010
W sobotę 11.12 grand prix Dąbrowy Górniczej

W niedzielę 12.12 II Wojewódzki turniej młodzików i juniorów młodszych Pszczyna
W niedziele 12.12 Grand Prix Deble (dorośli)

Piątek 17.12. godz. 18.30 Świąteczny Turniej deblowy ( pary deblowe mieszane: dorośli z adeptami badmintona) Lubliniec hala sportowa ZS Nr 1 ul.Sobieskiego 22

W sobotę 18.12 Turniej Krajowy Młodzików Kędzierzyn Koźle
W sobotę Grand Prix Dąbrowy Górniczej

W niedzielę 19.12. Turniej Krajowy Młodzików Warszawa - BADSPORT KIDS
W niedzielę 19.12 Grand Prix adeptów badmintona Częstochowa



News management powered by Xpression News