Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Aktualności
Łódzki Turniej Badmintona Seniorów LI-NING 2019
30.04.2019
W ostatni weekend (27.04.2019r.), w Pabianicach, odbył się kolejny kwalifikowany turniej badmintona seniorów LI-NING 2019. W turnieju wzięło udział 140 zawodników. Klub STB ENERGIA Lubliniec na zawodach reprezentowali: Iwona Ostrowska, Sonia Wachowska, Wojciech Borzęcki, Jacek Osadnik i Andrzej Turowski.
Nasi zawodnicy wywalczyli na turnieju 5 medali. Wojciech Borzęcki zdobył dwa srebra: w grze pojedynczej mężczyzn MS 70+, oraz w grze podwójnej MD 70+, gdzie zagrał razem z Przemysławem Grześkowiakiem z Warszawy. Sonia Wachowska z Danutą Korbel z Blachowni, wywalczyły srebro w grze podwójnej kobiet WD 45+, a w grze mieszanej XD 50+, Sonia zajęła trzecie miejsce, grając razem z Dariuszem Stańko z Przemyśla. Jacek Osadnik z Markiem Rosa (WWL Zielonka) zdobyli brązowy medal w grze podwójnej mężczyzn MD 60+.
Gratulujemy zawodnikom odniesionych sukcesów, oraz dziękujemy za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.Komentarze

Dodaj swój komentarz...Nick: [ Zaloguj się (opcja) ]
Email:

Jeśli nie jesteś w stanie przeczytać tej wiadomości, odśwież stronę
Kod z obrazka:


Twój komentarz...

Więcej

Maksymalna długość to: 1020 znaków
News management powered by Xpression News