Zapraszamy wszystkich chętnych, zarówno dzieci, młodzież jak i dorosłych do udziału w treningach. Zapewniamy sprzęt sportowy (rakietki, lotki). Zajęcia prowadzone przez instruktorów sportu.

Aktualności
Udany turniej w Mysłowicach
23.09.2018
W dniu 22 września , w Mysłowicach odbył się kolejny ogólnopolski turniej badmintona seniorów. W turnieju nasz klub reprezentowało 7 zawodników: Elżbieta Kołtuńska, Iwona Ostrowska, Sonia Wachowska, Barbara Jaskólska, Grzegorz Pradela, Andrzej Turowski i Jacek Osadnik.
Wszyscy zawodnicy naszego klubu wrócili. z turnieju z medalami. Nasza parad deblowa Sonia Wachowska/Barbara Jaskólska była najlepsza w grze podwójnej kobiet WD 45+. W tej samej kategorii Iwona Ostrowska z zawodniczką Marią Rzeźniczek, z Katowic, zdobyły brązowy medal.
Bardzo wyrównane były pojedynki w grze podwójnej mężczyzn w kategoriach MD 50+ i 55+, gdzie każda z par wygrała taką samą ilość gier. Ostatecznie o miejscu na podium decydowały „małe punkty” urwane rywalom. Grzegorz Pradela z Andrzejem Turowski zdobyli srebro w kategorii MD 50+, a Jacek Osadnik z Markiem Rosa (WWL Janki) zdobyli brązowy medal w kategorii MD 55+.
Elżbieta Kołtuńska zajęła III miejsce w grze pojedynczej kobiet WS 50+, a Iwona Ostrowska z Januszem Rudzińskim z Warszawy wywalczyli brąz w kategorii XD 50+.
W grze mieszanej XD 45+ Barbara Jaskólska z Piotrem Chrzęszczykiem z Pszczyny, zajęli III miejsce.
Gratulujemy zawodnikom zdobytych medali i dziękujemy im za reprezentowanie naszego klubu na turnieju.
Szczegółowe wyniki dostępne na sronie http://www.tournamentsoftware.com/sport/winners.aspx?id=B4642AC7-3B58-4B9C-9095-B8E7696129CAbr>


Komentarze

Dodaj swój komentarz...Nick: [ Zaloguj się (opcja) ]
Email:

Jeśli nie jesteś w stanie przeczytać tej wiadomości, odśwież stronę
Kod z obrazka:


Twój komentarz...

Więcej

Maksymalna długość to: 1020 znaków
News management powered by Xpression News