Medalowa „szóstka” z STB ENERGIA Lubliniec

W dniu dzisiejszym (26.03.2022) zakończył się ogólnopolski turniej kwalifikacyjny badmintona seniorów w Bieruniu. W turnieju wzięło udział 86 zawodników, w tym kilku z Austrii z Niemiec i z Francji. Nasi zawodnicy (w sumie szóstka) zdobyli na turnieju 8 medali. W tym złoto w grze podwójnej mężczyzn MD 55+ wywalczyli Andrzej Turowski z Grzegorzem Pradela. Po dwa medale zdobyli Barbara Jaskólska (srebro w mikście XD 45+ z Piotrem Chrzęszczykiem z Pszczyny  i brąz z Danutą Korbel z Blachowni, w deblu kobiet w kategorii WD 45+) oraz Jacek Osadnik ( w deblu MD 60+ z Wojtkiem Borzęcki STB Energia i brąz z Marią Rzeźniczek z Wolant Jaworzno, w mikście XD 55+ ). Danuta Foryta z Beatą Szczecina z Berlina zajęły 3 miejsce w grze podwójnej kobiet w kategorii WD 45+.

Dziękujemy zawodnikom STB za udział w turnieju i gratulujemy zdobytych trofeów J.