41 Mistrzostwa Polski Seniorów w Sianowie

W dniach 7-9 sierpnia 2020 r., w Sianowie koło Koszalina zorganizowano 41 Mistrzostwa Polski Seniorów w Badmintonie. Klub STB Energia na turnieju reprezentowali: Sonia Wachowska, Barbara Jaskólska i Jacek Osadnik . Pomimo trudnego czasu pandemii, Rada Seniorów zdecydowała się zorganizować te Mistrzostwa, oczywiście przy zachowaniu wszystkich rygorów sanitarnych. Turniej odbywał się w bardzo trudnych warunkach klimatycznych, bo na hali było prawie 30 stopni C.  Barbara Jaskólska grają z Danutą Korbel z Blachowni, zdobyły  Mistrzostwo Polski w grze podwójnej kobiet WD 45+, a w grze mieszanej Barbara z Piotrem Chrzęszczykiem z Pszczyny, wywalczyli medal brązowy. Sonia Wachowska z Beatą Szczecina z Berlina zajęły 4 miejsce w grze podwójnej kobiet WD 50+, a w grze mieszanej XD 50+, Sonia z Mariuszem Maczuga z Dąbrowy Górniczej uplasowali się na 5 miejscu. W grze podwójnej mężczyzn MD 60+ , Jacek Osadnik z Mirosławem Muchalskim zajęli miejsca 5-6. Dziękujemy zawodnikom za reprezentowanie naszego klubu na turnieju i gratulujemy wywalczonych medali i punktowanych miejsc.