Udane zakończenie roku 2020 przez seniorów STB Energia

W sobotę, 12 grudnia 2020r. w Częstochowie odbył się już XX Turniej Badmintona  Deble – 100 lat. W turnieju wzięło udział 59  zawodników z całej Polski. Klub STB Energia reprezentowali : Barbara Jaskólska, Danuta Foryta, Wojciech Borzęcki, Jacek Osadnik, Grzegorz Pradela i Andrzej Turowski.

Nasi zawodnicy wywalczyli na turnieju 4 złote medale, 4 srebrne  i 1 brązowy. Pierwsze miejsce w grze podwójnej kobiet  100+ zdobyły Danuta Foryta z Barbarą Jaskólską. Finał gry mieszanej w kategorii 100+ rozegrały dwa miksty z Lublińca : Andrzej Turowski z Barbarą Jaskólską  i Grzegorz Pradela z Danutą Foryta.  Tym razem lepsi okazali się Andrzej z Barbarą.  Nasza para deblowa Andrzej Turowski  z Grzegorzem Pradela zajęli drugie miejsce w grze podwójnej w kategorii M 110+. W kategorii gry podwójnej mężczyzn M120+, Jacek Osadnik z Jackiem Bełus z Kielc, wywalczyli brązowy medal, a Wojciech Borzęcki z Markiem Dreszer zajęli 4 miejsce w tej kategorii.