Udany występ zawodników STB na turnieju w Suchedniowie

W dniu 7 marca, w Suchedniowie odbył się XXI Turniej Badmintona Yonex Cup Open Forever Young. Nasz klub reprezentowało na turnieju pięcioro zawodników. Wszyscy wrócili z medalami, a niektórzy nawet z dwoma.  Sonia Wachowska z Rafałem Bodgdańskim zdobyli złoto w grze mieszanej XD 50+, a srebrne medale w tej samej kategorii wywalczyli Danuta Foryta z Grzegorzem Pradela. Wojciech Borzęcki razem z Pawłem Gaszem zdobyli złoty medal w grze podwójnej mężczyzn MD 70+. Nasza para deblowa Sonia Wachowska i Danuta Foryta zajęła drugie miejsce w grze podwójnej kobiet WD40+. Iwona Ostrowska zdobyła brązowy medal w grze pojedynczej kobiet w kategorii WS 40+ , oraz razem z Wojciechem Kałamagą wywalczyli trzecie miejsce w grze mieszanej XD 45+.

Gratulacje dla medalistów i podziękowania za reprezentowanie naszego klubu na turnieju